Patronat medialny

Jezus na stadionie 2017

Już 1 lipca 2017 roku odbędzie się kolejne spotkanie uwielbieniowe na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie, jego organizatorem jest Kuria Warszawsko-Praska, redakcja czasopisma Miłujcie się! patronuje wydarzeniu.

Spotkanie przebiegać będzie pod hasłem: Szczęśliwy naród, który umie wielbić Pana, będzie kroczył w świetle Twego oblicza(Ps 89, 16). Konferencje wygłosi, zaproszony na ten dzień przez Arcybiskupa Henryka Hosera, o. John Bashobora z Ugandy.

Po raz pierwszy o. John przyjechał do Polski w roku 2007. Poprowadził wtedy spotkanie w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie – Łagiewnikach, gdzie w dniach 27-30 września odbyła się sesja Strumienie Miłosierdzia. Jej mottem były słowa „Rozpal nasze serca Twoją Miłością”. To ogólnopolskie spotkanie było pomyślane jako dziękczynienie Panu Bogu za dar 40-lecia Ruchu Odnowy Charyzmatycznej w Kościele Katolickim.

Od tego czasu o. John jest bardzo często zapraszany, by pełnił posługę w naszym kraju. Wielką popularnością cieszą się rekolekcje charyzmatyczne, które na zaproszenie lokalnych biskupów prowadzi w wielu diecezjach. Wszędzie, gdzie przyjeżdża, głosi Jezusa i prowadzi ludzi do nawiązania z Nim osobistej relacji poprzez modlitwę w Duchu Świętym. Jego głoszeniu bardzo często towarzyszą liczne nawrócenia i uzdrowienia, zarówno duchowe jak i fizyczne, a także uwolnienia. Wszystkich zdumiewa jego pokora i nieustanne zanurzenie w Bogu.

O. John odwiedzi warszawski stadion narodowy już po raz trzeci, konferencje podczas spotkań z cyklu Jezus Na Stadionie były już przez niego wygłaszane w roku 2013 i 2015.

Podczas spotkania Jezus Na Stadionie 2017 wystawimy nasz firmowy namiot Miłujcie się!, w którym będą Państwo mogli zaopatrzyć się w najnowszy numer naszego czasopisma, zapoznać się z ofertą książkową naszego wydawnictwa i spotkać przedstawicieli naszej redakcji.

Po szczegółowe informacje dotyczące uwielbienia oraz w celu zapisania się na nie zapraszamy na stronę jezusnastadionie.pl