Patronat medialny

Jezus na stadionie 2017

Już 1 lipca 2017 roku odbędzie się kolejne spotkanie uwielbieniowe na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie, jego organizatorem jest Kuria Warszawsko-Praska, redakcja czasopisma Miłujcie się! patronuje wydarzeniu.

Spotkanie przebiegać będzie pod hasłem:

Szczęśliwy naród, który umie wielbić Pana, będzie kroczył w świetle Twego oblicza (Ps 89, 16).

Konferencje wygłosi, zaproszony na ten dzień przez Arcybiskupa Henryka Hosera, o. John Bashobora z Ugandy.

Po raz pierwszy o. John przyjechał do Polski w roku 2007. Poprowadził wtedy spotkanie w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie – Łagiewnikach, gdzie w dniach 27-30 września odbyła się sesja Strumienie Miłosierdzia. Jej mottem były słowa „Rozpal nasze serca Twoją Miłością”. To ogólnopolskie spotkanie było pomyślane jako dziękczynienie Panu Bogu za dar 40-lecia Ruchu Odnowy Charyzmatycznej w Kościele Katolickim.

Od tego czasu o. John jest bardzo często zapraszany, by pełnił posługę w naszym kraju. Wielką popularnością cieszą się rekolekcje charyzmatyczne, które na zaproszenie lokalnych biskupów prowadzi w wielu diecezjach. Wszędzie, gdzie przyjeżdża, głosi Jezusa i prowadzi ludzi do nawiązania z Nim osobistej relacji poprzez modlitwę w Duchu Świętym. Jego głoszeniu bardzo często towarzyszą liczne nawrócenia i uzdrowienia, zarówno duchowe jak i fizyczne, a także uwolnienia. Wszystkich zdumiewa jego pokora i nieustanne zanurzenie w Bogu.

O. John odwiedzi warszawski stadion narodowy już po raz trzeci, konferencje podczas spotkań z cyklu Jezus Na Stadionie były już przez niego wygłaszane w roku 2013 i 2015.

Podczas spotkania Jezus Na Stadionie 2017 wystawimy nasz firmowy namiot Miłujcie się!, w którym będą Państwo mogli zaopatrzyć się w najnowszy numer naszego czasopisma, zapoznać się z ofertą książkową naszego wydawnictwa (w promocyjnych cenach!) i spotkać przedstawicieli naszej redakcji.

Po szczegółowe informacje dotyczące uwielbienia oraz w celu zapisania się na nie zapraszamy na stronę jezusnastadionie.pl

Program rekolekcji:

7.30-8.30 – wejście na stadion

8.30 – różaniec

9.00 – rozpoczęcie

9.30 – nauczanie i uwielbienie

10.15 – konferencja I

11.45 – przerwa na kawę

12.15 – Złoty Jubileusz Odnowy Charyzmatycznej

12.45 – nauczanie i uwielbienie

13.30 – przerwa obiadowa

14.30 – nauczanie i uwielbienie

15.15 – koronka do Miłosierdzia Bożego

15.30 – konferencja II

17.00 – przygotowanie do Eucharystii

17.30 – Eucharystia

19.15 – przerwa na kolację

20.15 – adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa o uzdrowienie

22.00 – zakończenie