Patronat medialny

Film „Miłość i Miłosierdzie”

„Miłość i Miłosierdzie” to niezwykła opowieść o polskiej zakonnicy, siostrze Faustynie – mistyczce i wizjonerce, uznanej za świętą przez papieża Jana Pawła II, która w swoim życiu stanęła przed wykonaniem bardzo ważnej misji.

Film pokaże nieznane do tej pory fakty i przybliży widzom narodziny niezwykłego kultu Bożego Miłosierdzia, który zyskał popularność na całym świecie.

„Miłość i Miłosierdzie” to dokument fabularyzowany o Bożym Miłosierdziu. Boże Miłosierdzie jest czczone na wszystkich kontynentach przez setki milionów osób. Większość chrześcijan nadal nie zdaje sobie jednak sprawy z potęgi przesłania, które Jezus przekazał ludzkości za pośrednictwem s. Faustyny Kowalskiej, prostej polskiej zakonnicy.

Nie mniejszą rolę w objawieniu światu prawdy o Bożym Miłosierdziu odegrał bł. ks. Michał Sopoćko, wybitny kapłan i spowiednik wizjonerki.

Film „Miłość i Miłosierdzie” prezentowane są nieznane listy ks. Michała Sopoćki, nieujawnione dotąd dokumenty, które ukazują prawdę o wpływie Bożego Miłosierdzia na losy świata.

Premiera: 29 marca 2019 r.

W obsadzie m.in.: Kamila Kamińska (w roli głównej), Maciej Małys, Janusz Chabior.
Producent: Fundacja Filmowa im. św. Maksymiliana Kolbe i Telewizja Polska.
Dystrybucja: Kondrat – Media i Kino Świat.

Film został objęty patronatem przez czasopismo „Miłujcie się!”.